Vesmír je inteligentní. Duše existuje. Kvantové záhady, …
7,99 €
Haut de page

Vesmír je inteligentní. Duše existuje. Kvantové záhady, multivesmír, kvantové zapletení, synchronicita. Překonání materialismu pro duchovní vidění vesmíru.


  • Bruno Del Medico Editore
  • Date de parution : 24/08/2019
E-book – ePub – pas de protection

Počet stran 252. Ilustrováno.

Neuvěřitelné objevy kvantové fyziky zcela mění předpoklady klasické vědy. Dnes technika umožňuje úžasné úspěchy. Například jsou realizovány první kvantové počítače s téměř neomezenými výpočetními schopnostmi. Někteří podporují skutečnou možnost cestování časem. Kromě těchto inovací známých široké veřejnosti existují i ​​jiné méně známé, ale neméně důležité. Jedná se o novinky z kvantových studií, mezi nimiž můžeme zmínit "superpozici států" a "kvantový kolaps".

"Superpozice stavů" potvrzuje, že stejnou částici lze nalézt současně na dvou nebo více místech. Teorie "kvantového kolapsu" potvrzuje, že chování hmoty může být rozhodnuto jednoduše pozorováním. Nejedná se o předpoklady, ale o principy ověřené experimentálně.

Tato kniha se nezabývá pouze těmito inovacemi, ale dává prostor více pokročilým teoriím. To jsou teorií, které byly oznámeny, ale dosud nepotvrzené. Kniha také hodnotí nejodvážnější teorie, pokud jsou vědecky konzistentní.

Například, kniha mluví o multiverse, nebo teorie paralelních vesmírů, navrhl fyzik Hugh Everett. Stejně tak kniha hovoří o nelokalitě. Je to psychický prostor zcela nezávislý na zákonech klasické fyziky. V důsledku nelokality se elementární částice, umístěné na astronomických vzdálenostech, chovají, jako by byly jedno.

Tato kniha také hovoří o nejnovějším výzkumu Rogera Penroseho, fyzika, který nesouvisí s žádným náboženstvím, a Stuarta Hameroffa. Podle těchto dvou vědců duše existuje a může být identifikována s kvantovými výkyvy. Tyto výkyvy mají schopnost přežít fyzickou smrt těla.

Pokud jsou "duše" kondenzacemi kvantových výkyvů, můžeme formulovat otázku: bude někdy možné navrhnout nástroje, které umožní dialog s těmito výkyvy?

Kniha odhaluje výzkum zavedených vědců, ale bez použití matematického vzorce. Teorie jsou každému vystaveny jednoduchým a srozumitelným způsobem. Tímto způsobem může každý odhalit netušené aspekty skutečnosti, ve které žijeme.

Je jasné, že kvantová fyzika deklaruje konec materialismu a začátek nové kulturní fáze, založené na spolupráci ducha a hmoty.

Ce livre est classé dans les catégories :

Vous aimerez aussi

Les lecteurs en parlent

Aucun commentaire n'a été posté sur ce livre.

Ajouter votre commentaire
7,99 €
?
Vérifier la compatibilité de vos supports

Fiche technique

Détails du fichier

  • ePub
  • Protection numérique : pas de protection